Ana sayfa Türkiye Antalya Belek ve Bodrum Otelleri

Belek ve Bodrum Otelleri

3598
1

Her zaman hayalini kurduğunuz ve sınırsızca eğlenebileceğiniz bir yer arıyorsanız Belek Otelleri sizin için seçilmiş bir adrestir. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Belek kıyı boyu uzanan ormanlar ve kendine özgü yapısıyla farklı bir tatil isteyenleri adresi haline geliyor.

Belek’in güney kısmında Akdeniz, Kuzey ve Doğu kısmında ise Acısu ırmağı bulunuyor. Antalya havaalanından Belek’te bulunan oteller bölgesine ulaşmak kolay olduğundan hem yerli turistler için hem de yabancı turistler için tatil amaçlı tercih sebepleri oluyor. Muhteşem bir manzaraya sahip olan Belek, gelen tatilcileri adeta büyüleyerek misafirlerini kendine hayran bırakıyor.

Çam ormanları ile çevrili olan bu bölge yeşil ile mavinin birleştiği noktada adeta doğa harikası bir görünüme kavuşmaktadır. Burada tatilinizi yaparken aynı zamanda avcılık,traking ve dalış gibi sporları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Belek Otelleri
Belek Otelleri

Belek otelleri genel anlamda geniş alanlara yayılmış ve oldukça lüks otel ya da tatil köyleri olmasından dolayı bünyelerinde golf sahaları veya tesisleri de barındırıyor. Oldukça lüks görünümlü olan otellerde tatil yapmak ve bu süre zarfında Golf sporuyla da uğraşmak oldukça zevklidir. Sadece Golf yapabilmek için Belek Otellerine tatil yapmak için gelenler var.

Tatil denildiğinde herkesin aklına farklı seçenekler gelir. Belek’te tüm tatil seçeneklerini bulabilirsiniz. Dünya standartlarında olan otlleri, eşsiz sahili ve hayal edilemeyecek düzeyde olan manzarasıyla Belek tatil yapmak için gelenleri kendisine hayran bırakıyor. Standartların üzerinde bir tatil yapmak isteyenlere Belek’te bulunan Luxury ve Deluxe otelleri öneriyoruz. Bu otellerde Golf sporunu yaparak vaktinizi de daha değerli geçirebilirsiniz.

Crystal Otelleri, Susesi Luxury Resort, Titanic Deluxe, Limak Otelleri, Sueno Golf Belek gibi otellerin bulunduğu oteller standartların üzerinde olup herkes tarafından bilinen otellerdir. Burada tatil yapmak için sizelere erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmanızı öneriyoruz. İstediğiniz lüks bir tatili daha ucuza yapmak için Gezinomi Erken Rezervasyon fırsatlarına bakabilirsiniz.

Bodrum Otelleri
Bodrum Otelleri

Lüks tatil arayıp aynı zamanda Ege’de tatil yapmak isteyenler için Bodrum Otelleri. Tüm dünyanın gıpta ettiği bir tatil merkezi olan Bodrum, yerli ve yabancı turistlerin yer yaz en uğrak tatil merkezlerindendir. Bodrum, Ege Denizi’ne kıyısının olmasına karşın Akdeniz ikliminden e öğeleri barındırıyor. Bu özelliği ile yerli ve yabancı birçok turist tarafından bölgeye tatil amaçlı geliniyor.

Bodrum’da her isteğe göre tatil bulunuyor. 7 yıldızlı oteller, küçük apart oteller, butik oteller, deluxe oteller ile tatilinizi dilediğiniz şekilde yapma imkanı tanıyor. Bodrum otelleri sezon içinde her zaman olduğu gibi yoğun olduğu için sizlere erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Bodrum’da kalacak yer problemi yaşamamak ve daha huzurlu bir tatil için tatilinizi şimdiden alın.

Kefaluka Resort, Rixos Premium, Hilton Bodrum Türkbükü, Vogue Hotel gibi Bodrum’da bulunan lüks ve standartların üzerinde bulunan otellerde gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Egenin maviliğini ve Akdeniz’in sıcaklığını hissedebileceğiniz farklı bir tatil için sizlere Gezinomi’nin erken rezervasyon fırsatlarıyla Bodrum Otellerini öneriyoruz.

1 YORUM

  1. Gloria Golf Resort ve Gloria Serenity Resort otellerini tek geçerim, otelelrin bir kişiliği ve dokusu var. Sıkıcı değil. kahvaltıları dillere destan, dünyada görmedim böyle zenginlik.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here