Ana sayfa Lüks Tatil Cruise Turları

Cruise Turları

2615
1

Ülkeleri deniz yolu ile keşfetmek isterseniz, Anı Tur’un düzenlemiş olduğu cruise turlarına katılabilirsiniz. En popüler cruise turlarından biri olan İzmir Hareketli Msc Preziosa ile düzenlenecek olan bu turun detaylarını incelemenizde fayda var.

MSC Preziosa ile Ege Adriyatik Cruise Turu

İzmir hareketli Msc Preziosa ile 7 gece 8 gün sürecek olan bu turda Dubrovnik, Venedik, Bari ve Katakolon şehirleri gezilebilecek. Bu tura katılım için schengen vizesi gerekmektedir. Bu tur paketinde; 7 gece tam pansiyon konaklama, yolcu sayısı gözetilmeksizin Türkçe rehberlik hizmeti, seyahat sigorta paketi, sabah-öğle-akşam yemekleri ve ikramlar, eğlence animasyon ve şovlar, hoş geldin partisi ve gala yemeği, fitness mevcuttur. Ücrete dahil olmayan hizmetler arasında liman ve havaalanı vergileri, sağlık hizmetleri, kara turları, güzellik merkezi ve spa alanı, gemideki tüm içecekler ve iç bağlantı uçuşları bulunmaktadır.

Anı Tur’un düzenlediği diğer gemi turları ise Yunan Adaları, Ege-Adriyatik, Kısa Akdeniz, Norveç Fiyortları, New York-Güney Karayipler, Britanya ve İrlanda’dır. Şimdi kısaca, gemi turu olarak düzenlenecek Yunan Adaları Turuna bakalım.

Cruise Turları

Louis Olympia ile Yunan Adaları Gemi Turu

Kuşadası’ndan hareketli 3 gece 4 gün sürecek bu tur Louis Olympia gemisi ile yapılacak. Bu turda gezilecek yerler arasında Patmos, Girit, Santorini, Atina ve Mikanos bulunmaktadır. Bu tur için schengen vizesi gerekmektedir. Bu tur paketinde; 3 gece 4 gün konaklama, özel içki & içecek paketi (günlük 8 adet ), sabah-öğle-akşam yemekleri, yemeklerde alınan su,süt, çay, kahve vb içecekler, profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri, bahşişler ve liman vergileri mevcuttur. Ücrete dahil olmayan hizmetler arasında ekstra turlar, transfer ve servis hizmetleri, seyahat sigortası bulunmaktadır.

Anı Tur’un düzenlemiş olduğu bir diğer konsept hizmet ise Nehir Turlarıdır. Bunlardan en önemli olanlarından biri Ren Nehri turudur.

Ms Gerard Schmitter ile Ren Vadisi

7 gece 8 gün sürecek olan Hollanda ve Romantik Ren Vadisi turunda Amsterdam, Nijmegen, Krefeld, Köln, Rudesheim, Strasbourg ve Basel’i ziyaret edebileceksiniz. Bu turda; THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti, gemide 6 gece tam pansiyon konaklama, Strasburg’da şehir merkezinde yer alan otelimizde 1 gece oda-kahvaltı konaklama, program dahilinde tüm transferler, Türkçe rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Ekstra turlar, yurt dışı çıkış fonu, vize ücreti  ve turun son günü öğle yemeği ücrete dahil olmayan hizmetler arasındadır.

Anı Tur’un düzenlemiş olduğu konsept cruise, gemi ve nehir turlarına katılarak daha önceden görmediğiniz sulara açılın. Anı Tur ile keyifli tatiller.

1 YORUM

  1. Yunan Adaları en çok istediğim bir de Akdeniz turu. Eylül gibi ilk gemi turumu yapacağım inşallah.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here