Ana sayfa Kıbrıs Kıbrıs Tatili

Kıbrıs Tatili

3835
0

Kıbrıs, Türkiye’de son yıllarda gittikçe artan bir ilgiye sahip bir ada. Tatil destinasyonu olarak beklentilerin hepsini karşılayan özelliklere sahip Kıbrıs’ta tatil, ziyaret eden herkesi memnun ediyor. Kıbrıs, yurtdışı tatili için en kolay, en yakın ve cazip turistik adalardan birisi.

Kıbrıs; alternatif tatil yeri arayan tatilciler için en uygun seçenek. Türkiye’ye yakınlığı, tarihsel geçmişi ve tatil seçenekleriyle her zaman en iyi alternatif konumunda olan Kıbrıs, Akdeniz güneşi altında parıldayan nefis suları ve sakin upuzun kumsallarıyla deniz, kum, güneş ve gece hayatı düşkünü tatilciler için çok şey vadediyor.

Kibris-Otelleri

Doğal güzellikleri ve Akdeniz mutfağının lezzetleriyle de baştan çıkarıcı bir tatil yeri. Geçmiş uygarlıkların miras bıraktığı zenginlikleriyle dolu tarihiyle de ilgi çekici bir yer. Her yıl Kıbrıs’ı yaklaşık 2 milyon turist ziyaret ediyor.

Güneşin tadına doyulmayan sahilleri, her bir yana serpilmiş tarihi mirası ve tabi ki sıcakkanlı insanları, nefis yemekleri ve olağanüstü günbatımları ile Kıbrıs, nefis bir tatil rotasının tüm özelliklerini taşıyor.

Kıbrıs tamamen bir eğlence merkezidir. Kıbrıs Otelleri ile bu ülkede tatil yapmak isteyen tatilciler; uygun fiyat aralıklarında yaz tatillerini rahatlıkla geçirebilirler. Kıbrıs’ı bir defa ziyaret edenlerin orayı tekrar görmesine şaşmamak gerekiyor.

Kıbrıs mitolojik güzel Afrodit’in yani Yunan aşk ve tutkunun tanrıçası doğum yeri. İster kültür turları amacında seyahat edin ister balayına gidin Kıbrıs sizi tatmin edecektir. Aşık bir çiftseniz balayı otelleri, tatile ailenizle çıkacaksanız aile otelleri, hafta sonunuzu değerlendirmek için kaçamak yapacaksanız her bütçeye uygun otelleri ile dikkate alınması gereken bir tatil yeri.

Erken-Rezervasyon-Ne

Kıbrıs gezilecek yerler ve altın rengi uzun ve el değmemiş kumsallarıyla ünlü Kıbrıs’ın plajlarını keşfetmek istiyorsanız, Kıbrıs’ta keyifli bir tatil için Kıbrıs otelleri hakkında araştırma yapmaya hemen şimdiden başlayın. Sık sık reklamlarıyla karşılaştığımız Kıbrıs tatil paketleri ve erken rezervasyon fırsatları kaçırılmayacak kadar cazip. Ayrıca daha önce belirttiğimiz gibi aile ve çocuklar için de Kıbrıs unutulmaz bir tatil yeri.

Konforlu konaklama seçeneklerinin olduğu Kıbrıs otelleri, tatilleri süresince keyifli vakit geçirmek isteyenlere bir çok aktiviteler de sunuyor. Casinolu oteller, Balayı Otelleri, Deluxe oteller, SPA Otelleri ve Butik otel tercihleriyle her kesimin ihtiyacına yönelik oteller sunmaktadır.

Kibris-Tatil

Yeni yerler tanımak istiyorsanız yurtdışı turları içerisinde pasaportsuz gideceğiniz Kıbrıs’a da yer açın. Kuzey Kıbrıs’a turistik giriş için vize gerekmiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kıbrıs’a sadece nüfus cüzdanlarıyla ziyaret gerçekleştirebiliyorlar.

Türk Hava Yolları, Atlasjet ve Pegasus havayolları Kıbrıs’a düzenli tarifeli seferler düzenliyor. Kıbrıs tatili önerileri için gezi bloglarında araştırmalar yapın ve 9000 yıllık görkemli tarihi ile Kıbrıs’ı keşfe çıkın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here