Ana sayfa Lüks Tatil Avrupa Myrtos Beach, Yunanistan

Myrtos Beach, Yunanistan

4672
1

Myrtos Beach, Yunanistan‘ın İyon Denizi’ndeki Kefalonia Adası’nın kuzey-batısında, Pylaros bölgesinde, Agia Dynati ve Kalon Oros Dağları (900 metre) arasında uzanıyor.

Dikey yükselen kayalıkların arasında, altın kumu ve turkuaz suları ile en çok tercih edilen plajlardan biri olan Myrtos Beach, berrak denizi ile büyülüyor. Hem yeni başlayanlar hem de uzman dalışçılar için de uygun bir yer.

Rüzgar sörfü, jet-ski, su kayağı, muz gibi deniz sporları için büyük oteller tarafından sağlanan hizmetlerden faydalınabilir.

Ormanlarla kaplı dağlar çevresindeki yürüyüş rotaları, doğa sever gezginler için olağanüstü manzaralar sunuyor. Bozulmamış kırsal yapısı ve çarpıcı manzaralarıyla romantik bir panoramik gezi buranın olmazsa olmazlarından. Hatta bisikletle geziye çıkmak tavsiye edilir.

Yaz aylarında gibi yüksek sezoda, Pylaros Belediyesi Agia Efimia liman alanından, Myrtos Plajı‘na kalkan halk otobüsü hizmet bulunuyor. Divarata köyünde sahile inen yolun üzerinde ise taverna ve plaj barları yer alıyor.

Myrtos-Beach-Greece

Myrtos-Beach-Greece-Travel

Myrtos-Beach-Greece

Myrtos-Beach-Holiday

Myrtos-Beach-Sunset

Myrtos-Beach-Yunanistan

Myrtos-Beach

Myrtos-Plaji-Greece

Myrtos-Plaji-Yunanistan

MyrtosBeach-Greece

 

1 YORUM

  1. Ben 2 yıl önce buradaydım. Çok güzel bir yer burası, farklı. Denizi temiz, bizim Eğe’nin temiz sahillerine benziyor ama kumu daha hoş. Tavsiye ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here