Ana sayfa Lüks Tatil Avrupa Otobüsle Avrupa Turu İçin 10 Neden

Otobüsle Avrupa Turu İçin 10 Neden

2873
0

Selanik’te deniz kokusunu içinize çekmek, Budapeşte’de bu şehirde yaşanır diye düşünmek, Prag’da kendini masal kahramanı gibi hissetmek, Paris’te Eyfel’e karşı şarap yudumlamak, Barselona’nın sokaklarında kaybolmak, Venedik’te gondola binmek ve dahasını EYOBUS Otobüsle Avrupa Turu ile gerçekleştirmek hayal değil.

Üstelik de gencecik insanlardan oluşan dostluk, heyecan ve eğlence dolu enerjik bir otobüste, zamandan ve bütçeden tasarruf ederek!

Otobüsle Avrupa Turu İçin 10 Neden

Dostluk

Otobusle Avrupa TuruEYOBUS, sevgi, paylaşım ve dayanışma içinde, yeni yerler keşfetme arzusu ve yeni maceralar yaşama isteğinde olan gezgin ruhlu insanları bir araya getiren heyecan dolu bir oluşum. Yirmiden fazla ülkeyi bir arada gezmeye olanak sağlayan, onlarca, yüzlerce anı biriktiren ve sağlam dostluklar kuran bu oluşumda, keşif merakı önce yol arkadaşlıklarından başlıyor.

Konaklama

Avrupa’nın en güzel şehirlerinde konaklama deneyimi yaşamak, kentin gecesini ve gündüzünü doyasıya yaşamak; akşam yemeğini bir ülkede yerken, sabah kahvaltısını bir başka bir ülkede yapmak EYOBUS Otobüsle Avrupa Turu’nun en büyük avantajı.

Yurt Dışı Tecrübesi

Yurt dışı deneyimi yaşamak isteyen gençleri ve seyahat tutkunlarını, yılların deneyimiyle hazırlanmış programı ve rotasıyla bir araya getiren EYOBUS sistemi, görmek istediğiniz birçok turistik Avrupa kentini, hem zaman hem de bütçe bakımından en verimli şekilde görebilirsiniz.

Genç Ekip

Avrupa GezisiEYOBUS’ın gittiğiniz şehirlerde size eşlik eden, deneyimlerini aktaran ve yol gösteren genç ve tecrübeli ekibi, seyahat boyunca hem kendinizi yalnız hissettirmiyor, hem de her konuda yardımcı oluyor. EYOBUS’ta dostluk ve paylaşım her zaman öncelikli amaç.

Özgürlük

Yolculukların en güzel yanı elbette, yaşamın tüm sorumluluklarını ardınızda bırakıp anda kalamaya ve keşfe odaklanmak. İşe gitmek, okula gitmek, yemek yapmak yok… Yapmanız gereken tek şey dilediğinizce, ayaklarınızın şişene kadar gezmek, yeni lezzetler tatmak, yeni insanlarla tanışmak, bol bol sohbet etmek ve yeni kültürler keşfetmek!

Özgüven

Avrupa kültürünü ve Avrupa kent yapısını tanıma imkânı sağlayan EYOBUS otobüsle Avrupa turu sisteminde, bir iki üç ülke derken bir bakmışsınız tam bir Avrupalı olmuşsunuz! İlk günlerde hayranlıkla gezdiğiniz katedraller, devasa köprüler, farklı mimari tarza sahip tarihi yapılar sıradan birer yapı halini alır. Bu yolculuktan sonra dünyanın her yerine rahatça tek başınıza gidebileceğinizi anlarsınız.

Rahatlık

Otobus Avrupa TurSırtınızda, elinizde oradan oraya bavul, çanta gibi gereksiz yükleri sürükleme derdiniz olmaz. Siz şehri keşfederken, tüm eşyalarınız otobüste ve otelde güvende olur.

Maliyet

EYOBUS sistemi, diğer tur firmaları gibi ekstra masraf talep etmeden, pek çok şehir ve ülke görmenizi sağlayarak, en az maliyetle Avrupa turu yapmanızı sağlıyor. Bunu yaparken sizden ekstra 1 Avro bile ücret talep edilmiyor.

Özlem

Böylesine macera ve heyecan dolu, içinde dostluğun, paylaşımın ve güzel anıların bulunduğu bir sistem olan EYOBUS yolculuğu, elbette kolay unutulacak ve etkisinden kurtulacak bir macera olmuyor. En güzeli de içinizdeki seyahat ve keşif ruhunu uyandırıp yolculuk arzusunu daimi kılması.

Fotoğraf

EYOBUS Otobus Gezileriİşte en çok da sosyal medya fenomenlerini memnun eden bir avantaj! Gelsin kıskanılası Eyfel, Pisa Kulesi pozları! Kadrajınızda dünyanın en güzel mekânlarında onlarca anıyı ölümsüzleştirmenin sonsuz hazzını yaşatan EYOBUS’la, ömür boyu saklayacağınız fotoğraf kareleri yakalıyorsunuz.

Öyle ya, ne demiş Pablo Neruda, “Ağır ölür yolculuğa çıkmayanlar, okumayanlar müzik dinlemeyenler, gönlünde incelik barındırmayanlar.” Otobüsle Avrupa turu ile hem dünyayı hem kendinizi keşfedin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here