Ana sayfa Güncel Pera Palace Hotel Jumeirah Caza Doymak Bilmiyor

Pera Palace Hotel Jumeirah Caza Doymak Bilmiyor

932
0
PAYLAŞ

Pera Palace Hotel Jumeirah, Akbank Caz Festivali kapsamında Avrupa’nın en köklü caz gruplarından Hot Jazz Band’e ev sahipliği yapacak. 19. yüzyıla dayanan zengin tarihi ve imza attığı ilklerle İstanbul’un en önemli simgelerinden olan Pera Palace Hotel Jumeirah, 3-4 Ekim’de,tarihi binasından sezon boyunca yankılanacak olan caz melodilerini 23. Akbank Caz Festivali’nde dansın ritmiyle birleştirecek.

Düzenlediği caz programlarıyla caz tutkunlarının uğrak mekânı haline gelen Pera Palace Hotel Jumeirah, bu yıl 23.’cüsü düzenlenen Akbank Caz Festivali kapsamında Avrupa’nın en köklü caz oluşumlarından biri olan Hot Jazz Band’e ev sahipliği yapıyor. 3 Ekim Perşembe ve 4 Ekim Cuma günü saat 21.30’da Pera Palace Hotel Jumeirah Grand Pera Balo Salonu’nda sahne alacak grup, 1920, 30 ve 40’ları kapsayan repertuarıyla dinleyenleri geçmişten günümüze uzanan sihirli bir müzikal yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.

Eğlenceli ve renkli sahne şovlarıyla da adından söz ettiren grubun öncesinde Pera Palace Hotel Jumeirah Grand Pera Balo Salonu, 19.30’da İstanbul Lindy Hoppers Dans Grubu’nun swing atölyesine ve 20.30’da White Mink’in electro-swing arşivine ev sahipliği edecek.

Köklü tarihi ve yüzyılı aşkın süredir sanatla iç içe olan yapısıyla Pera Palace Hotel Jumeirah, Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan 23. Akbank Caz Festivali’ne bu yıl bambaşka bir hava katıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here