Ana sayfa Güncel Pera Palace Hotel Jumeirah: Aşk Tadında Rüya Gibi Şarkılar

Pera Palace Hotel Jumeirah: Aşk Tadında Rüya Gibi Şarkılar

1093
0
PAYLAŞ

Pera Palace Hotel Jumeirah, müzikseverlerin buluşma noktası olarak da bilinen Orient Bar’da,  Aysun -Ali Kocatepe ve orkestrasını ağırlıyor. “Aşk Tadında Rüya Gibi Şarkılar” isimli repertuarıyla dinleyenlere Aralık ayında sımsıcak bir müzik ziyafeti sunacak olan orkestrada kuyruklu piyano ve klavye başında Özkan Turgay, gitarda Derşan Doğan, kemanda ise Ezgi Ünlü yer alıyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah’ta  Aralık ayında da müzik hiç susmayacak. İlham Gencer, Önder Bali, Gökhan Abur, Kürşat Başar Dörtlüsü, Neco ile Kargalar Kafeste’den sonra Orient Bar bu sefer Aysun ile Ali Kocatepe’yi ağırlıyor. Kocatepe çifti, 20 Aralık Cuma akşamı saat 22.00 ile 01.00 saatleri arasında dinleyicilere çok özel ve sımsıcak bir müzik ziyafeti sunacak.

Pera-palace-Otel-etkinlik

Türk bestecisi, söz yazarı, yorumcu ve müzik yazarı olarak şimdiye kadar çok sayıda esere imza atmış olan, yaptığı besteler çeşitli sanatçılar tarafından seslendirilmiş olan Ali Kocatepe’nin, eşi Aysun Kocatepe ile 20 Aralık Cuma akşamı Pera Palace Hotel Jumeirah Orient Bar’da seslendireceği “Aşk Tadında Rüya Gibi Şarkılar”, Aralık ayında kapısını müziğe aralamak isteyenlerin ilk durağı oluyor.

Rezervasyon ve bilgi için; 0212 377 40 00

www.jumeirah.com
facebook/Pera Palace Hotel Jumeirah
twitter.com/perapalace

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here