Ana sayfa Lüks Tatil Asya The Baros Residence, Maldivler

The Baros Residence, Maldivler

1786
0

Maldivler Male Uluslararası Havalimanı’nda hızlı botlarla gidilen bu popüler bir otel The Indian Ocean’s Leading Villa olarak biliniyor.

The Baros Residence olarak da geçen bu ultra lüks otel, tropikal bahçeleri, tamamen kişeyie özel hazırlanmış hizmetleriyle, misafirlerin kendilerini tamamen yenilediği bir yer.

The Baros Residence Villa’ları 268 metre kareden ibaret odalardan oluşuyor. Kral boyutlarındaki yatakları, verandası, gün içerisinde tembellik yapamk için verandadaki ekstra yatakları, kendine özel havuz ve havuz başındaki kamelyaları ile büyüleyici bir yer.

2010 yılında The Indian Ocean’s Leading Hotel, Trip Advisor tarafından dünyada en lüks 10 otel arasında seçilmiş. Romantik kaçamaklar, gözden uzakta lüks tatiller için göz kamaştırıcı bir yer.

Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands Luxury Maldives Living at Baros Residence, Maldive Islands

Maldivler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here