Ana sayfa Türkiye Antalya The Marmara Antalya

The Marmara Antalya

3582
0

Güzel bir şehirde tatil yapmak istiyorsanız, o tatili unutulmaz kılacak şeylerden biri konakladığınız yer ve orada aldığınız hizmetlerdir. Eğer tatilinizi Antalya otellerinden birinde yapmak istiyorsanız, size en iyi ev sahipliği yapacak yer The Marmara Antalya

Lara bölgesinde yer alan Antalya Falezlerinin üzerine konumlanan, Antalya otelleri içerisinde özel yere sahip The Marmara Antalya’nın şehir merkezine 5 dakika yakınlıkta bulunuyor. Otelinize ulaşana kadar Antalya’nın doğasına ve güzelliğine kendini kaptıran konuklar, The Marmara Antalya geldiklerinde her şeyin yeni başladığı hissine kapılırlar. Konfor ve lüksün sıra dışı tasarımını 232 odasında da bir araya getiren The Marmara Antalya’da iken kendinizi bir sahil evinde hissedeceksiniz.

The Marmara Antalya

The Marmara Antalya

The Marmara Antalya’da iki farklı oda tipi bulunuyor: Superior Oda ve Revolving Loft Odaları. Ana binada yer alan ve sayısı 208 olan Superior odalar; pastel tonlardaki tasarımları, geniş ve ferah ortamı, Akdeniz, Toroslar ve Beydağlarını gören eşsiz manzarasıyla ziyaretçilere keyifli ve huzurlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Revolving Loft odalarının sayısı sadece 24.

Bu odalar, üç katlı özel Revolving Loft binasında yer alıyor. Bu odaların en önemli ayrıcalığı ise 360 derece dönüyor olması. The Marmara Antalya, bu özelliği ile dünyanın 360 derece dönen ilk ve tek oteli olma özelliği taşıyor. Yavaş yavaş dönerek, günün farklı saatlerinde konuklarına Beydağları ve Antalya’nın muazzam manzarasını sunarken; sade, modern ve rahatlatıcı atmosferi heyecan verici bir konaklama sağlıyor.

The Marmara Antalya Yapılacak Şeyler

Peki The Marmara Antalya’da sizi ne gibi aktivitelerin beklediğinden haberdar mısınız? Akdeniz’in masmavi sularıyle buluşacağınız özel plaj, yüzmeyi sevenleri bekliyor. Bu plaja ulaşmak için gidilmesi gereken yol da konuklara farklı bir deneyim yaratıyor.

The Marmara Antalya Otel

Plaja gitmek için, kayalıklarda yer alan ve doğal sarkıtların süslediği 70 metre uzunluğunda bir tünelden geçmek gerekiyor. Tünel geçildiğinde ise, Bey Dağları’nın muhteşem manzarası ile plaj sizi karşılıyor.

Denizi tercih etmeyenler için, The Marmara Antalya’nın olimpik ölçülere yakın bir açık havuzu ve jakuzisi, konukları serinletmek için hizmet veriyor.

The Marmara Antalya Oteli

Antalya’nın derin mavisini daha derinlemesine keşfetmek isteyenler, soluğu otelin içinde bulunan dalış okulunda alıyor. The Marmara Antalya’da bahar ve yaz ayları boyunca dalışseverlere ve sualtını keşfetmek isteyenlere deneyimli eğitmenler ile scuba diving heyecanı yaşatılıyor.

The Marmara Antalya Spa’da konukların otelden ayrılırken hem fiziksel hem ruhsal olarak yenilenmiş hissetmeleri buhar banyosu, sauna, Türk hamamından el ve ayak bakımına, masajdan saç bakımına, vücut bakımından yüz bakımına kadar her türlü program bulunuyor.

Antalya SPA

Otelde spor ve dans düşkünlerini bekleyen nokta ise, The Marmara Antalya Gym. Burası, hem fitness merkezi hem de açık hava etkinlikleriyle tatilde de spor yapabilme imkanı sunuyor. Pilates, Aqua gym, tae-bo, step dance gibi grup derslerinin de yer aldığı The Marmara Antalya Gym’de, Cuma günleri Latin Dansları Workshop’u dans tutkunlarını ağırlıyor.

Otelde restoran&bar konseptinde birbirinden farklı konseptte 4 mekan bulunuyor: Tuti Restaurant, Summer Beach, Beach Bar ve Revolving Lounge. The Marmara Antalya, her konuda olduğu gibi lezzetler ve onların sunumu konusunda da oldukça iddialı.

Toplantı salonları ile bir balo salonu da bulunan The Marmara Antalya, her mevsimde konuklarına sıcak bir tatil yaşatmaya hazır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here