Ana sayfa Güncel The Marmara Otelleri Anket İçin TripAdvisor İle Anlaştı

The Marmara Otelleri Anket İçin TripAdvisor İle Anlaştı

1090
0
PAYLAŞ

The Marmara Otelleri, misafir memnuniyet anketi için sektöre örnek olacak bir uygulamaya imza atıyor. The Marmara Otellerinde online anket dönemi başlıyor. The Marmara, Dünyanın en çok ziyaret edilen seyahat sitesi TripAdvisor ile ortak bir proje ile misafir anket formlarını online sisteme taşıdı.

The Marmara Otelleri misafirlerinin konaklama deneyimlerini basılı anket formları üzerinde değil, online alabileceği bir sisteme geçiyor. TripAdvisor işbirliği ile hayata geçirilen projede The Marmara Otelleri misafirlerine, otelden ayrılmalarının ardından anket formunu mail olarak gönderecek. The Marmara Otelleri aynı zamanda, uygulamayı Türkiye’de TripAdvisor işbirliği ile hayata geçiren ilk otel zinciri.

Bundan böyle misafirler, konaklama deneyimlerini kendilerine mail ile gönderilen formlarda ister TripAdvisor üzerinden milyonlarla, isterlerse sadece The Marmara Otelleri ile paylaşabilecekler. Online anket projesini Türkiye’de TripAdvisor ile gerçekleştiren ilk otel zinciri The Marmara Otelleri oldu. Uygulama ilk olarak The Marmara Şişli’de başladı.

The Marmara Pera Oteli
The Marmara Pera Oteli
The Marmara Taksim Hotel
The Marmara Taksim Hotel

 

Misafirler online doldurdukları formları otelle paylaşabilecekleri gibi, TripAdvisor üzerinde yayımlayarak milyonların otel seçimi süreçlerine katkıda bulunabilecekler.

Online anket projesi, The Marmara Otelleri’nin çevreci adımlarından birini oluşturuyor. İlk etapta The Marmara Şişli’de uygulanan sistem, kısa süre içinde tüm The Marmara Otelleri’nde hayata geçirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here